| Strona główna | O nas | Sprzedaż nieruchomości | Dodaj Twoją nieruchomość | Komentarze klientów | Skontaktuj się z nami |
Sprzedaż nieruchomości na Teneryfie – polskojęzyczni specjaliści w zakresie nieruchomości od 1994 roku.
 VisaVerde CS S.L od 1994 roku pomyślnie sprzedaje nieruchomości i lokale na Teneryfie.

 Przejęcia bankowe | Luksusowe | Okazje | Obniżki cen | Najnowsze | Wstrzymane | Sprzedane
investitionen auf teneriffa
 Wszystkich nieruchomości - Agencja nieruchomości na Teneryfie.
visaverde.com propiedad-en-tenerife.com makelaar-in-tenerife.com immobilier-tenerife.com tenerife-immo.be nieruchomosci-na-teneryfie.com immobilien-auf-teneriffa.com tenerife-immobili.com visaverde.ru 
estate agents in tenerife
Witamy na stronie internetowej agencji nieruchomości VisaVerde!

Na Teneryfie pracujemy od 1994 roku przez co posiadamy bardzo bogate doświadczenie na lokalnym rynku nieruchomości.

Wiemy, że zakup lub sprzedaż nieruchomości jest ważną decyzją, a zatem wymaga przede wszystkim dużego profesjonalizmu. Nasz doświadczony zespół wie, jak skutecznie połączyć kupujących i sprzedających. Na pierwszym planie jest dla nas miła atmosfera, gdzie klient może podjąć decyzję spokojnie i nie będzie pod presją.

Nasz konsekwentny serwis jest skuteczny nawet po zakupie. Klient jest naszym priorytetem i dążymy w miarę wszystkich możliwości, aby znaleźć dla Państwa wymarzoną nieruchomość. Następnie wspieramy naszych klientów podczas całego procesu zakupu/sprzedaży. Chcemy, aby wiedzieliście, że jesteście z nami wśród przyjaciół. Nawet po załatwieniu wszystkich formalności i spotkaniu u notariusza chcemy pozost
W naszej księdze gości możecie przeczytać doświadczenia innych klientów, którzy zakupili już u nas. Chętnie umożliwiamy również możliwość bezpośredniego kontaktu z tymi klientami..
Jakie są Twoje korzyści ze współpracy z nami:
properties in tenerife south Punkt kontaktowy: Aby uzyskać dostęp do całej oferty nieruchomości w wybranym przez Ciebie obszarze potrzebujesz tylko jeden punkt kontaktowy, ponieważ współpracujemy z większością innych biur nieruchomości na Teneryfie.
properties in tenerife south Wydajność: Podczas Twojego pobytu na Teneryfie najprawdopodobniej nie masz zbyt wiele czasu. My starannie przygotowujemy się na spotkanie z Wami oraz efektywnie układamy program wizyt najciekawszych obiektów, aby mądrze wykorzystać Twój czas.
properties in tenerife south Elastyczność: Jeśli w trakcie pobytu zauważysz, że Twoje życzenia uległy zmianie, po prostu poinformuj nas o tym, a my elastycznie dostosujemy program do nowych potrzeb..
properties in tenerife south Serwis: Jesteśmy dumni z naszych usług i nie zapominamy o Naszych klientach również po dokonaniu zakupu. My bierzemy na siebie całą biurokratyczną oprawę związaną z zakupem, w tym podatki, ubezpieczenie i przepisanie rachunków za energię elektryczną, wodę, wywóz śmieci, itp. Ty masz tylko jedno zadanie, aby cieszyć się swoją nową nieruchomością a my zajmiemy się resztą!
Agencja nieruchomości VisaVerde jest doskonałym wyborem na Teneryfie! Czekamy na Ciebie w naszym biurze i zapraszamy na filiżankę kawy lub herbaty. Nasz profesjonalny sposób pracy zapewni Ci spokój w poszukiwaniu wymarzonej nieruchomości!

Kliknij na poniższy link, aby dowiedzieć się więcej o tym: jak dokładnie przebiega zakup nieruchomości na Teneryfie, jaki jest jego proces biurokratyczny, potrzebne dokumenty, formy finansowania, itp: Przewodnik dla kupującego - krok po kroku.


VisaVerde Consultancy Services S.L. - B107 Garden City, Playa de las Americas, San Eugenio Bajo, 38660, Tenerife. tel: +0034 922794214.

Sprzedaż nieruchomości na Teneryfie, Domy na sprzedaż, Apartamenty, Posiadłości, Posesje, Nieruchomości, Grunty budowlane
Luksusowe wille, Inwestycje, Przedsiębiorstwa, Agencje nieruchomości.